DGT Easy Modern Siyah Ötesi Satranç Saati (Türkçe Kılavuzyla)

DGT

₺160,00 ₺155,00 KDV Dahil

%3 İndirim

(10168)

DGT Easy Modern Siyah Ötesi (Black Beyond), ucuz ve herkes için kullanışlı bir satranç saati. Yüksek kalite ve basitlik bir arada buluşmuş bu saatte.

DGT Easy Modern Siyah Ötesi (Black Beyond) saatlerinin en önemli özelliği, çok dayanıklı olmaları ve özellikle çocuklar, okullar, satranç kulüpleri ve evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi.

DGT Easy Modern Siyah Ötesi (Black Beyond) çok kullanışlı özellikleri satranççılara sunuyor.

2014 yılına DGT Easy Modern Siyah Ötesi (Black Beyond) daha geniş ekran, daha kullanışlı basma kolu ve daha büyük düğmelerle, amatörlerin oyun zevkine sunulmak üzere yenilendi.

Sporcuların kullanıma uygun, rahat kullanılabilen ön düğmelere sahip, bir tuşa basarak sıfırlama olanağı olan, temiz geniş ekran ve istenirse seçime bağlı zili olan bir saat.

Göze hoş gelen hediye kutusuyla birlikte, Zumbul güvencesiyle ilk kez Türkiye'de ve sadece Zumbul'de. 

Önemli Not: DGT Easy+ ile diğer DGT easy saatleri arasındaki en önemli fark, DGT Easy+ saatinde artırımlı zaman modlarının ayarlanabilmesidir (Örneğin 3dakika + 2 saniye veya 90 dakika sabit ve hamle başına 30 saniye gibi). DGT Easy Crimson Cruze, DGT Easy Judit Polgar, DGT Easy Black Beyond saatlerinde hamle başına artırımlı mod yoktur. 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.