Garanti Koşulları

Satın alınan ürünlerin garantisi hakkında:

Zumbul Limited (Zumbul ARGE Elektronik Makina İmalat San. Tic. Ltd. Şti.) tedarikçisi olan firmaların verdikleri garanti koşullarını aynen müşterilerine uygular.

Sitemizde satılan elektronik ürünlerin garanti belgeleri ürün paketinde doğrudan üretici firma garanti belgesi olarak size ulaşacaktır. Garanti süreleri ürünün teslim alındığı tarihten itibaren başlayacak, garanti kapsamında sorunları olan ürünler fatura örneği ile birlikte değerlendirmeye alınacaktır.

İnternet sitemizden aldığınız her ürünün garantisi bulunmaktadır. Garanti evrakları ürünle birlikte müşterilerimize gönderilmekte ve gerekli bölüm(gerekli ise) müşterimiz tarafından imzalanıp bize postalandığında* garanti kapsamına girmiş olmaktadır.

Lütfen herhangi bir problem ya da sorunuz için konu başlığını GARANTİ KOŞULLARI olarak yazacağınız bir e-maili zumbul@zumbul.com.tr adresine atınız ya da direkt olarak 0312 235 4 235'i  9:00 - 18:00 saatleri arasında arayarak müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

*Garanti evrakı ile ilgili olarak eğer herhangi bir bölümün imzalanıp, geri gönderilmesi gerekiyorsa bir uyarı notunu, bir adet zarf ve pulu ile birlikte size yollanacaktır. Aksi takdirde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Alıcı: Zumbul Elektrik Elektronik Eğlence ve Spor Aletleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Gönderi adresi: 2622 Sok. Atakent Sitesi 1/85 Koru Mahallesi Çankaya Ankara