Satranç Zekanızı Sınayın!

Analiz Satranç

₺84,99 ₺82,99 KDV Dahil

%2 İndirim

3 Kitap Birarada
x3!: 3 Kitap  Bir Arada
 
Satrançta taktik beceri doğuştan gelen bir yetenek mi, yoksa çalışma ve uygulamalarla edinilebilir mi? Sovyet satranç ekolünün önemli antrenörlerinden olan  August Livshitz , kombinatif vizyonunu geliştirmeyi amaçlayan, ilerleme arzusundaki satrançseverler için klasik bir el kitabı hazırlamış:  Satranç Zekânızı Sınayın!
 
Kitapta okurların, zorluk dereceleri ve taktik temalara göre sıralanmış  1284 konum u çözerek öncelikle pratikte sıklıkla karşılaşılan ‘çifte saldırı’, ‘açmaz’ ve ‘saptırma’ gibi temalarla tanışması amaçlanıyor. Seviyeleri giderek yükselen alıştırmaların çözümleri sayesinde, okurların hesap becerilerini geliştirmeleri ve hayal kurma yetisini kazanmaları arzu ediliyor. Sunulmuş olan örnek pozisyonlar okurları yalnızca keyifli bir serüvene çıkarmayacak, aynı zamanda kendilerini sınamalarına ve en önemlisi de geliştirmelerine yardımcı olacak.
 
Daha önce üç ayrı kitapta yayımlanmış olan değerli çalışma, şimdi tek bir kitapta satrançseverlerle buluşuyor.  Satranç Zek â nızı Sınayın!

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler
%5
Analiz Satranç
Çocuklar İçin Satranç Stratejisi
₺55,99 ₺52,99
%2
Analiz Satranç
Satrançta Temel Matlar
₺84,99 ₺82,99
%7
Analiz Satranç
Ekaterina Atalık'la Satrancın Temelleri -1
₺55,99 ₺51,99
%6
Analiz Satranç
Babanızı Satrançta Nasıl Yenersiniz?
₺58,99 ₺54,99